INZERCEPRACE.CZ JAZZDNES.CZ ZAMESTNANCI.COM Parfémy FAnn
KALENDÁŘ AKCÍ
19.12. 2013
Look Bella 2013
CASTING
0.0. 0
POZOR NA PODVODNÍKA
AKTUALITY
LOOK BELLA 2013: Mirek Šimůnek, Kristýna Šebíková a exkluzivní módní show!


Praha, 6. 11. 2011 – Finalistky Miss Praha 2011 Open vyvrátily v letošním ročníku hned několik mýtů. „Konečně nám lidi budou věřit, že jíme, když jsme se otrávily jídlem,“ smály se v sobotu odpoledne během nácviků v paláci Žofín. Osm dívek, ředitel soutěže Jindřich Karpíšek a členka realizačního týmu byli totiž dva dny před samotným finále převezeni se zažívacími obtížemi do tří pražských nemocnic, kde dostali infuze a injekce. Všichni pak museli držet přísnou dietu, takže se na slavnostním rautu objevily i piškoty a suchary. „Případ vyšetřuje policie a hygiena, myslíme si ale, že se jedná o otravu jídlem, stravovali jsme se všichni společně,“ vysvětlil prezident soutěže Jindřich Karpíšek, s tím, že teď jde především o to, aby byly dívky v pořádku a finále proběhlo bez potíží.


Účastníci mohli vidět 14 krásných dívek, které soutěžily o titul LOOK BELLA Petřínské rozhledny 2011, přehlídku luxusního spodního prádla značky Bruno Banani, přehlídku limitované edice sportovních triček značky ELAN od INA Sport, skvělá taneční vystoupení a vystoupení kapely miniMAXband. Návštěvníci si také mohli u stánku celosvětové charitativní organizace UNICEF, se kterou agentura Prestige Models spolupracuje, zakoupit panenku v rámci projektu "Adoptuj panenku a zachráníš dítě" a sp oustu dalších předmětů. Návštěvníci mohli vyzkoušet i luxusní kosmetiku MATIS PARIS či novinky ze světa parfémů značek VERSACE a HUGO BOSS.


Upozorňujeme, že společnost emodeling a její provozovatel - firma Siplex s.r.o. se staly obětí podvodu jistého pana Mayera, který pod jménem těchto společností slibuje dívkám a modelkám práci a vybírá od nich finanční zálohy za zprostředkování práce. Tento pán nemá s naší firmou nic společného a již na něj bylo podáno trestní oznámení pro trestný čin podvodu. Všechny modelky, které mu naletěly, prosíme, aby nás kontaktovaly na e-mail: michaela.knitlova@gmail.com. Děkujeme !!!


Jaké jsou nejvýraznější trendy v líčení, účesech a módě v příštích měsících? Jak správně pečovat o pleť, postavu, nehty i nohy, jak získat "vysněnou" pleť i postavu - bezbolestně a v příjemném prostředí, jak se "zdravě" opalovat? Co udělat pro své zdraví, krásu i duševní pohodu? Jak správně a příjemně detoxikovat organizmus a relaxovat tělo i duši? Jak vypadá čínská masáž "TUINA", co je to "Holistická aromaterapeutická masáž"? Jaké masáže jsou vhodné pro kosmetičky? Co je to klasická, orientální i čakrální aromaterapie, jak stimulujeme pomocí krystaloterapie, co nám může přinést astrologie? Jak používat kosmetiku v dětském věku? Jaké jsou nejnovější poznatky v saunování, plavání, masáží i obouvání batolat a dětí v předskolním věku?


Dne 30.9.2011 na veletrhu World of beauty and spa v Praze v O 2 aréně bude vyhlášen již 6. ročník soutěže Creative Image Team by Pavel Bauer. Jako každý rok bude i letos vyhlášené nejdříve semifinálové téma na základě kterého soutěžící nafotí své práce a zašlou na adresu pořadatele veletrhu poštou nebo mailem. Z přihlášených týmů pak odborná porota vybere 6 finálových týmů, které se zúčastní na jarním veletrhu finále soutěže.


19. 10. 2010, 19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha 8 - Karlín: Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pro nadaci Rakovina věc veřejná.Přední česká módní návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhuje originální oblečení pro ženy i muže, představí své nejnovější modely na společenském galavečeru na jedné z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadelních scén Hudebního divadla v Karlíně. Za účasti sponzorů a mnoha známých a vážených osobností společenského života se uskuteční velká módní show, při které budou mít diváci možnost prohlédnout si nejnovější modely z dílny Jiřiny Tauchmanové včetně kostýmků, malé a velké večerní a svatebních šatů. Jiřina Tauchmanová patří k lidem, kteří jsou ochotni přispět svým úsilím či financemi na prospěšnou věc, a proto výtěžek z této akce pomůže při výzkumu léčby rakoviny.


Celý uplynulý víkend se v Klatovech nesl v duchu oslav šumavské krásy. Kromě adeptek na novou, pátou královnu Šumavy se do Klatov sjela i většina Dívek Šumavy z minulých let. Čtyři vítězky minulých ročníků, Nikola Vítková, Kamila Urbánková (Houfová), Gabriela Dvořáková a Jana Chodová, se bravurně vypořádaly s jednou z hlavních rolí večera, která jim byla svěřena, spolu s moderátorem, Markem Vašutem, provedly soutěžními disciplínami. V programu vystoupila klatovská taneční skupina Modern, tradičně také klienti DOZP Bystřice a pozvání přijal, Superstar z roku 2006, Zbyněk Drda. Kromě soutěžních vystoupení finalistek byla k vidění i úžasná, extravagantní kolekce Oděvního atelieru Kirké.


Již v sobotu, 2. října, bude v Klatovech vysoká koncentrace krásy. Kromě adeptek na novou, pátou královnu Šumavy se sjede i většina Dívek Šumavy z minulých let. Čtyři vítězky minulých ročníků, Nikola Vítková, Kamila Urbánková (Houfová), Gabriela Dvořáková - v zastoupení Andrey Švihovcové a Jana Chodová, se dokonce představí v jedné z hlavních rolí večera, spolu s moderátorem, Markem Vašutem, provedou soutěžními disciplínami. V programu vystoupí klatovská taneční skupina Modern, tradičně také klienti DOZP Bystřice a pozvání přijal, Superstar z roku 2006, Zbyněk Drda. Kromě soutěžních vystoupení finalistek bude k vidění i extravagantní kolekce Oděvního atelieru Kirké.


Podzimní část jubilejního 10. veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu probíhala zcela nevšedním duchu - v náročných nadčasově moderních prostorách O2 arena. V nových prostorách byl veletrh intenzivněji zaměřen bude na trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy. Vystavovatelé představili okolo 350 značek, většina z nich se stálým předváděcím programem na stáncích a dlouhou řadou novinek ze všech kosmetických oborů: nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. Žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen byly k vidění po celý den na hlavním podiu.


Téma VI. ročníku soutěže ve fotomakeupu, které bude vyhlášeno 4.9.2010 v rámci veletrhu World of Beauty and Spa v O2 aréně, se bude jmenovat Pin-up girl. Je to rozsáhlé téma k tvorbě pro vizážisty a jejich fantazii. Stačí si načíst inspiraci v historii a využít vlastní bujné fantazie, trendů a novodobých prvků. Tváří tohoto ročníku se stala Bára Kolářová Vícemiss ČR 2006. Soutěž bude odstartována na veletrhu a uzávěrka soutěžních prací bude 10.1.2011, po které odborná porota vybere šest finalistů, kteří se potkají ve finále na jarním veletrhu World of Beauty and Spa.


Poslední červencový večer patřil v Olomouci tradiční soutěži krásy Miss léto 2010. Držitelkou titulu se stala dvacetiletá studentka Tereza Chlebovská z Krnova (174/90-66-96). Na druhém místě skončila a první vicemiss se stala Lenka Hovorková z Chrudimi. Třetí místo zaujala a druhou vicemiss je pro rok 2010 Hana Moňská z Petrovic u Karviné.


Exkluzivní módní přehlídka Fashion show pro Anabell v produkci o. s. Krása v srdci, image studia Design Block a Atelieru Šperk se uskutečnila ve čtvrtek, 10. 6. v Západočeském muzeu v Plzni.


Televizní stanice DEKO připravila v sobotu 1. května 2010 ve spolupráci se Salónem Petra Měchurová speciální den plný proměn a exkluzivního odborného poradenství z oblasti módy, líčení a vlasové péče. „Celodenní program byl plný povedených proměn, užitečných rad, tipů, ale i konkrétních návodů. Cílem bylo objevit, co je na každé ženě krásné a dokázat tak, že i malá změna může být velká.“ uvedla Anna Lenerová, PR manager televizní stanice DEKO. Přítomné ženy se ochotně svěřily do rukou profesionálů – kadeřníků ze Salonu Petra Měchurová, módní stylistky Violy Fetisové a předních českých vizážistek. Celá akce proběhla v zázemí akademie L´Oréal Professionnel.



hlavní strana | ama | o nás | kontakt | aktuality | kalendář akcí | casting | agentury | ženy | muži | registrace | fotografové | soutěže | diskuze | miss
ENGLISH | ČESKY
© E-MODELING.CZ    webdesign & programming by SOVA NET, s.r.o.