INZERCEPRACE.CZ JAZZDNES.CZ ZAMESTNANCI.COM Parfémy FAnn
Den plný proměn s TV DEKO a Salonem Petra Měchurová
7.5. 2010 | autor: Administrátor E-modeling

Televizní stanice DEKO připravila v sobotu 1. května 2010 ve spolupráci se Salónem Petra Měchurová speciální den plný proměn a exkluzivního odborného poradenství z oblasti módy, líčení a vlasové péče. „Celodenní program byl plný povedených proměn, užitečných rad, tipů, ale i konkrétních návodů. Cílem bylo objevit, co je na každé ženě krásné a dokázat tak, že i malá změna může být velká.“ uvedla Anna Lenerová, PR manager televizní stanice DEKO. Přítomné ženy se ochotně svěřily do rukou profesionálů – kadeřníků ze Salonu Petra Měchurová, módní stylistky Violy Fetisové a předních českých vizážistek. Celá akce proběhla v zázemí akademie L´Oréal Professionnel.
Speciální DEKO Stylists´ show začala již v ranních hodinách v prostorách akademie L´Oreál Professionel. Na místě se vedle pozvaných žen, jež čekala slibovaná proměna, sešli také zástupci televizní stanice DEKO, Salónu Petra Měchurová, módní kouč Viola Fetisová a přední české vizážistky Ivana Tokárská a Margita Křenková. Všichni přítomní byli připravení vystihnout přirozenou krásu žen a zvýraznit ji za pomoci perfektního střihu, dokonalého a současně decentního make-upu či slušivých modelů. Počáteční ostych prolomil úvodní drink a krátké slovo jednotlivých zástupců televizní stanice DEKO a Salonu Petra Měchurová.
Celá show začala úvodní přednáškou módní stylistky Violy Fetisové, zakladatelky projektu FashionCoach v České Republice. Viola zasvětila přítomné dámy do tajů světa módy, poodhalila světové módní zákulisí, principy na kterých je celý oděvní průmysl postavený a v neposlední řadě představila dlouhodobé i nejnovější módní trendy. Její snahou bylo ukázat, jak bychom měli módní trendy chápat a jak je aplikovat do každodenního života.
Viola Fetisová o svém semináři říká „Věřím v harmonickou existenci mysli, těla a duše a její vyjádření pomocí oblékání, které vyzdvihne osobnost člověka. Je žádoucí podchytit jednotlivé varianty a detaily a naučit se zdůrazňovat rysy každé postavy, objevit a uchopit osobní kouzlo a vytvořit unikátní vzhled, přizpůsobený životnímu stylu člověka“.

V průběhu dne svůj um několikrát předvedly také přední české vizážistky Ivana Tokárská a Margita Křenková. Obě dokázaly, jak může decentní, ale dokonalé líčení klíčem k úspěchu. Všechny pozvané ženy prošly také úpravou vlasů, která se stala ve většině případů hlavním překvapením dne. Perfektní účes dokáže vykouzlit úsměv každé ženě, ale i jejímu okolí. Salon Petra Měchurová tak opět předvedl, že se obklopuje opravdovými profesionály, kteří si umí poradit s každou výzvou, která je před ně postavena.
„Stejně tak jako šaty dělají člověka, tak to samé můžeme říct i o vlasech. Vlasy jsou důležitou součástí naší osobnosti. Můžeme jimi hodně vylepši, ale také pokazit. Někdy stačí opravdu jen malé úpravy a celá osobnost se krásně rozzáří. Jednoduché prvky jako patka či ofina dokážou zvýraznit ženskost a celkový vzhled ihned získá větší šmrnc,“ dodává Petra Měchurová.
Po celém dni proměn a seminářů čekalo na přítomné ženy focení. Fotograf Dalibor Konopáč zachytil všechny zúčastněné jak před proměnou tak i po ní. A jak říká Anna Lenerová, PR manažerka televizní stanice DEKO: „Dnešní den bych hodnotila jako velmi vydařený, protože všechny ženy, které se proměny zúčastnily, odcházely s velkým úsměvem, vypadaly opravdu šťastné. S pomocí odborníků jsme v každé ženě dokázali objevit, co je na ní krásné a potvrdili jsme tak, že každá z nás může být opravdu atraktivní, jen je třeba být stále kreativní, což je krédem televizní stanice DEKO.“

Salon Petra Měchurová

Petra Měchurová, první žena na světě, která získala mezinárodní prestižní ocenění AIPP GRAND TROPHY, otevřela svůj salon v roce 2001. Petřiny vynikající manažerské schopnosti ve spojení s její kreativitou pomohly vytvořit tým zkušených kadeřníků. „Salon Petra Měchurová“ se tak stal mezinárodně uznávanou značkou.
V současné době je to právě v salonu v pražské Králodvorské ulici, kde tým se špičkovou technikou práce a s absolutním cítěním pro módu udává účesové trendy. Můžete se svěřit do kterýchkoli rukou a buďte si jisti skvělým přístupem a dokonalým výsledkem. Na této adrese získají vaše vlasy potřebnou péči s komplexním přístupem. Základem je skvěle provedený střih, propracovaný tak, aby co nejvíce usnadnil a zrychlil úpravu účesu doma. Pokud toužíte po změně, kadeřníci vám s citem a s ohledem na současný styl, váš i módní, navrhnou řešení.

Stylistka a zakladatelka FashionCoach v České republice, přináší na český trh netradiční koncept osobního poradenství. Viola Fetisová je uznávaná módní stylistka, která získala základy k této práci na prestižní zahraniční akademii, má bohaté zkušenosti ze světa módy, dlouhodobě spolupracovala mimo jiné s časopisy Harper´s Bazaar, Dolce Vita, Cosmopolitan, Style, Esquire, Red Hot, Rolling Stone a mezi její stálé klienty patří také firma L´Oréal Professionnel, nebo kadeřnický Salon Petra Měchurová. Outfity, které tvoří odrážejí její vytříbený vkus, dokonalý přehled o trendech a aktuální nabídku trhu. V její nabídce je kromě profesionálního servisu FashionCoache také vzdělávací a školící systém.


hlavní strana | ama | o nás | kontakt | aktuality | kalendář akcí | casting | agentury | ženy | muži | registrace | fotografové | soutěže | diskuze | miss
ENGLISH | ČESKY
© E-MODELING.CZ    webdesign & programming by SOVA NET, s.r.o.